Sınıf : AMP / 9-E |
ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI | 20 / 02 / 2023 | Sınıf Öğretmeni : T. GÜV. | ||||||||
DERS
GÜN |
(1) | (2) | (3) | (4) | (5) | (6) | (7) | (8) | (9) | (10) | |
08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 11:40 | 13:05 | 13:55 | 14:45 | 15:35 | 16:20 | ||
09:00 | 09:50 | 10:40 | 11:30 | 12:20 | 13:45 | 14:35 | 15:25 | 16:00 | 17:00 | ||
PAZARTESİ | MESGELAT H.KAR./ B.SEZ. |
MESGELAT H.KAR./ B.SEZ. |
YBNDİL9 R.E.MUT. |
YBNDİL9 R.E.MUT |
FİZ9 H.İŞC. |
FİZ9 H.İŞC. |
BED.EĞ.9 E.ASL. |
BED.EĞ.9 E.ASL. |
TDE9 T.KAY. |
||
Ders Ortamı | ATÖLYE | ATÖLYE | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | ||
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
SPORSAL | SPORSAL | 9E D-5 |
|||
SALI | BİYO9 F.ER |
BİYO9 F.ER |
MAT9 E.YÜZ. |
MAT9 E.YÜZ.. |
TDE9 T.KAY. |
TDE9 T.KAY. |
DİNKLT9 F.TEK. |
DİNKLT9 F.TEK. |
|||
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | |||
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
||||
ÇARŞAMBA | TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
TEEÖ-ELK M.ARA./ M.AKB./ T.GÜV. |
SÇ.SOSET M.NİG. |
|
Ders Ortamı | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
ELK7 ATLY |
||
PERŞEMBE | TDE9 T.KAY. |
TDE9 T.KAY. |
YBNDİL9 R.E.MUT. |
COĞ B.KAR. |
COĞ B.KAR. |
KİM9 H.ÖZE. |
KİM9 H.ÖZE. |
MAT9 E.YÜZ. |
MAT9 E.YÜZ. |
SÇ.SOSET M.NİG. |
|
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | ATÖLYE | |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
ELK7 ATLY |
||
DERS
GÜN |
(1) | (2) | (3) | (4) | (5) | (6) | (7) | (8) | (9) | (10) | |
08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 11:40 | 12:30 | 13:55 | 14:45 | 15:35 | 16:20 | ||
09:00 | 09:50 | 10:40 | 11:30 | 12:20 | 13:10 | 14:35 | 15:25 | 16:00 | 17:00 | ||
CUMA | YBNDİL9 R.E.MUT. |
YBNDİL9 R.E.MUT |
MAT9 E.YÜZ. |
MAT9 E.YÜZ. |
TAR9 A.KAH. |
TAR9 A.KAH. |
|||||
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | |||||
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
9E D-5 |
||||||
S. No |
Ders Kodu |
Dersin Adı | Hs | Yer | Dersin Öğretmenleri | ||||||
1 | BED.EĞ.9 | BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR-9 | 2 | SPORSAL | E.ASL. | ||||||
2 | BİYO9 | BİYOLOJİ-9 | 2 | 9E D-5 |
F.ER | ||||||
3 | COĞ9 | COĞRAFYA-9 | 2 | 9E D-5 |
B.KAR. | ||||||
4 | DİNKLT9 | DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ-9 | 2 | 9E D-5 |
F. TEK. | ||||||
5 | FİZ9 | FİZİK-9 | 2 | 9E D-5 |
H. İŞC. | ||||||
6 | KİM9 | KİMYA-9 | 2 | 9E D-5 |
H.ÖZE. | ||||||
7 | MAT9 | MATEMATİK-9 | 6 | 9E D-5 |
E. YÜZ. | ||||||
8 | MESGELAT | MESLEKİ GELİŞİM ATÖLYESİ | 2 | ELK7 ATLY |
H.KAR./ B.SEZ. | ||||||
9 | SEÇ.SOS.ET | SEÇMELİ SOSYAL ETKİNLİK | 2 | 9E D-5 |
M.NİG. | ||||||
10 | TAR9 | TARİH-9 | 2 | 9E D-5 |
A. KAH. | ||||||
11 | TEEÖ-ELK | TEMEL ELEKTRİK-ELEKTRONİK ATÖLYESİ | 9 | ELK7 ATLY |
M.ARA./ M.AKB/T.GÜV. | ||||||
12 | TDE9 | TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI-9 | 5 | 9E D-5 |
T. KAY. | ||||||
13 | YBNDİL9 | YABANCI DİL-9 | 5 | 9E D-5 |
R.E.MUT. |