Sınıf : AMP / 10-E |
ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI ENDÜSTRİYEL BAKIM ONARIM DALI |
20 / 02 / 2023 | Sınıf Öğretmeni : H. TÜR. | ||||||||
DERSGÜN |
(1) | (2) | (3) | (4) | (5) | (6) | (7) | (8) | (9) | (10) | |
08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 11:40 | 13:05 | 13:55 | 14:45 | 15:35 | 16:20 | ||
09:00 | 09:50 | 10:40 | 11:30 | 12:20 | 13:45 | 14:35 | 15:25 | 16:15 | 17:00 | ||
PAZARTESİ | BİYO10 F.ER |
BİYO10 F.ER |
KİM10 H.ÖZE. |
KİM10 H.ÖZE. |
TAR10 H.MUT. |
TDE10 T.KAY. |
MAT10 T.AÇI. |
||||
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | ||||
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
|||||
SALI | BED.EĞ.10 H.TÜR. |
BED.EĞ.10 H.TÜR. |
MAT10 T.AÇI. |
MAT10 T.AÇI. |
FEL10 S.FIR. |
FEL10 S.FIR. |
TDE10 T.KAY. |
TDE10 T.KAY. |
REHB H.TÜR. |
||
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | ||
SPORSAL | SPORSAL | 10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
|||
ÇARŞAMBA | KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
KUKOATL M.NİG./ G.KOY./ L.KIR. |
||
Ders Ortamı | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ||
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
ELK11 ATLY |
|||
PERŞEMBE | COĞ10 B.KAR. |
COĞ10 B.KAR. |
FİZ10 H.İŞC. |
FİZ10 H.İŞC. |
TAR10 H.MUT. |
EE/BİL.DEV A.YAZ./ T.GÜV./ S.UZA. |
EE/BİL.DEV A.YAZ./ T.GÜV./ S.UZA. |
EE-EES A.KOC/ M.ARA./ T.GÜV |
EE-EES A.KOC/ M.ARA./ T.GÜV |
EE-EES A.KOC/ M.ARA./ T.GÜV |
|
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | ATÖLYE | |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
ELK2 ATLY |
ELK2 ATLY |
ELK5 ATLY |
ELK5 ATLY |
ELK5 ATLY |
||
DERSGÜN |
(1) | (2) | (3) | (4) | (5) | (6) | (7) | (8) | (9) | (10) | |
08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 11:40 | 12:30 | 13:55 | 14:45 | 15:35 | 16:20 | ||
09:00 | 09:50 | 10:40 | 11:30 | 12:20 | 13:10 | 14:35 | 15:25 | 16:00 | 17:00 | ||
CUMA | DİNKÜLT10 E.AKN. |
DİNKÜLT10 E.AKN. |
YBNDİL10 M.EFE. |
YBNDİL10 M.EFE. |
MAT10 T.AÇI. |
MAT10 T.AÇI. |
TDE10 T.KAY. |
TDE10 T.KAY. |
|||
Ders Ortamı | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | OKUL | |||
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
10E D-12 |
||||
S. No |
Ders Kodu |
Dersin Adı | Hs | Yer | Dersin Öğretmenleri | ||||||
1 | BED.EĞ.10 | BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR - 10 | 2 | SPORSAL | H. TÜR. | ||||||
2 | BİYO10 | BİYOLOJİ - 10 | 2 | 10E D-12 |
F. ER | ||||||
3 | COĞ10 | COĞRAFYA - 10 | 2 | 10E D-12 |
B. KAR. | ||||||
4 | DİNKÜLT10 | DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ - 10 | 2 | 10E D-12 |
E. AKN. | ||||||
5 | FEL10 | FELSEFE - 10 | 2 | 10E D-12 |
S. FIR. | ||||||
6 | FİZ10 | FİZİK - 10 | 2 | 10E D-12 |
H. İŞC. | ||||||
7 | KİM10 | KİMYA - 10 | 2 | 10E D-12 |
H. ÖZE. | ||||||
8 | MAT10 | MATEMATİK - 10 | 5 | 10E D-12 |
T. AÇI. | ||||||
9 | REHB | REHBERLİK VE YÖNLENDİRME | 1 | 10E D-12 |
H. TÜR. | ||||||
10 | TAR10 | TARİH - 10 | 2 | 10E D-12 |
H. MUT. | ||||||
11 | TDE10 | TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI - 10 | 5 | 10E D-12 |
T. KAY. | ||||||
12 | YBNDİL10 | YABANCI DİL - 10 | 2 | 10E D-12 |
M.EFE. | ||||||
13 | ELKNATL | KUMANDA VE KONTROL ATÖLYESİ (*) | 9 | ELK11 ATLY |
M.NİG. / G. KOY. / L. KIR. | ||||||
14 | EE-EES | ELEKTRİK-ELEKTRONİK ESASLARI | 3 | ELK5 ATLY |
A. KOC. / M. ARA. / T. GÜV. | ||||||
15 | EE/BİL.DEV | BİLGİSAYARLA DEVRE DİZAYNI | 2 | ELK2 ATLY |
A.YAZ. / T.GÜV. / S. UZA. |